MUKADDİME

Merhabalar.

Kaman Belediyesinin internet sayfasında vefat edenlerle ilgili güncel bir duyuru sayfası vardır. Bu sayfada vefat eden kardeşlerimizin ölüm ilanları bulunmaktadır. Kaman dışında ikamet eden kardeşlerimiz, belediyenin bu sayfasını günlük takip etmek suretiyle vefat eden eş, dost, akraba ve hemşehrilerimizden haberdar olmaktadırlar. 

İlçemiz Kaman'da, biri Cuma Mahallesi, diğeri de Hacıpınar Mah. Mezarlığı olmak üzere iki büyük mezarlık bulunmaktadır.  Ben de bu mezarlıklara defnedilmiş bulunan mevtalarımıza ait kabirlerinin fotoğraflarını çekerek bu blog sayfasında yayınlamak suretiyle hemşehrilerimize bir hizmette bulunmak istedim.  Bu şekilde yapılan çalışmaları kimi beğenir takdir eder, kimileri de beğenmez, eleştirir. Bu sayfa, sizlerin her türlü eleştirilerinize açıktır, sayfa ile ilgili her türlü duygu ve düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz.  

Bu iki büyük mezarlığa defnedilmiş bulunan bunca kabirlerin tek tek fotoğraflarını çekerek bu blog sayfasında yayınlamak hayli zaman alan bir iştir. Sayfamızı her ziyaret eden hemşehrilerimiz önce kendi yakınlarının kabirlerini görmek isteyecek ve bazıları çalışmalar henüz tamamlanamadığı için, yakınlarının mezarlarını göremeyeceklerinden dolayı kızacaklardır. Bu durumu anlayışla karşılamalarını rica ediyor ve hoşgörülerine sığınıyorum. 

Şimdilik bu kadar, selam ve dualarımla birlikte en Güzel'e emanet olun. Cenab-ı Allah geçenlerinize; rahmetiyle, merhametiyle, mağfiretiyle ve cennetiyle muamele eylesin.

Aziz Oğlu
Recep Altun

0 yorum:

Yorum Gönder